Registration

Partizan Practical Shooting Cup, 12th July 2020.

PM SQUAD 1 - RO SQUAD

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Zlatko Reder Serbia Minor Classic Super Senior
Martin Zoran Slovenia Minor Standard Regular
Bostjan Pavlic Slovenia Major Standard Regular
Hrvoje Bertovic Croatia Minor Production Senior
Claudio Napolitano Italy Minor Production Senior
Borut Kralj Slovenia Minor Standard Regular

PM SQUAD 2 - RO SQUAD

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Bojan Nikolić Serbia Minor Production Regular
Uroš Šuberić Serbia Minor Production Regular
Vladimir Đukanović Serbia Minor Classic Regular

PM SQUAD 3

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Nikola Jovanović Serbia Minor Standard Regular
Milan Radisavljević Serbia Minor Standard Regular

PM SQUAD 4

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category

PM SQUAD 5

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category

PM SQUAD 6

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category

MM SQUAD 1

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Milos Vojinovic Serbia Minor Production Regular
Milorad Bulic Serbia Minor Production Regular

MM SQUAD 2

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Igor Kocjančič Slovenia Minor Standard Regular
Pajor Zoltán Hungary Minor Standard Regular
Olivér Sólyom Hungary Minor Standard Regular
Predrag Kostic Serbia Minor Production Junior
Aleksandar Rašković Serbia Minor Production Regular
Miroslav Živković Serbia Minor Open Regular
Mark Szegedi Hungary Minor Classic Regular
Bence Szegedi Hungary Major Standard Junior
Luka Bankovic Serbia Minor Production Regular

MM SQUAD 3

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Marjan Džonić Serbia Minor Production Optics Regular
Vladimir Verebi Serbia Minor Production Optics Regular
Ivan Stojanovic Serbia Minor Standard Regular
Jovan Đaković Serbia Minor Production Regular
Milos Milicevic Serbia Minor Production Regular
Aleksandar Djurdjevic Serbia Minor Production Optics Regular
Branislav Trajković Serbia Minor Production Regular
Ivan Bulajić Serbia Minor Production Regular
Aleksandar Besarovic Serbia Minor Production Optics Regular
Mihailo Paunovic Serbia Minor Production Regular

MM SQUAD 4

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular
KPP Kobre Serbia Minor Production Regular

MM SQUAD 5

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Slavko Obradović Serbia Major Standard Regular
Vladimir Rakočević Serbia Minor Production Regular
Mirko Stupar Serbia Minor Production Regular
Marko Rodic Serbia Minor Standard Regular
Vladimir Petrović Serbia Minor Standard Regular
Draško Pantović Serbia Major Standard Regular
Nadia Subu Serbia Minor Standard Lady
Marko Đuković Serbia Major Standard Regular

MM SQUAD 6

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Ana Visi Bujak Serbia Minor Production Lady
Nemanja Krivokapic Serbia Minor Production Regular
Aleksandar Nikolic Serbia Minor Production Regular
Stevica Pandurski Serbia Minor Production Senior

MM SQUAD 7

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Davor Majstorović Croatia Minor Production Regular
Goran Šarić Croatia Minor Production Senior

MM SQUAD 8

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Zivan Jovanac Serbia Minor Production Regular
Pavle Markovic Serbia Minor Production Regular
Tihomir Djuric Serbia Minor Production Regular

MM SQUAD 9

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Dragan Ćaćić Serbia Minor Production Regular
Goran Nešić Serbia Minor Production Senior
Dejan Dimitrijević Serbia Minor Production Regular
Miloš Mišić Serbia Minor Production Regular
Marko Kovacevic Serbia Minor Production Regular
Milan Curcija Serbia Minor Production Regular
Marko Sremcev Serbia Minor Production Regular
Miloš Tošić Serbia Minor Production Junior
Mile Djoric Sweden Minor Production Regular
Stojan Stanisic Serbia Minor Production Regular
Kristina Stevanovic Serbia Minor Production Lady

MM SQUAD 10

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Aleksandar Lozanic Serbia Minor Production Optics Regular
Petar Sakala Serbia Minor Production Optics Regular
Petar Pavlović Serbia Minor Production Optics Regular
Jelena Blagojević Serbia Minor Production Lady
Miroslav Pašagić Serbia Minor Production Optics Senior

MM SQUAD 11

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category

MM SQUAD 12

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category
Darko Bugarin Bosnia and Herzegovina Minor Production Regular
Dejan Lazarević Serbia Minor Standard Regular
Dragan Mišanović Bosnia and Herzegovina Major Standard Regular
Nenad Pavlicic Montenegro Major Standard Senior
Avdo Miladin Bosnia and Herzegovina Minor Production Regular
Robert Cernigoj Slovenia Minor Production Regular
Vili Dovzan Slovenia Minor Production Regular

PREE MATCH SPEED TICKET SQUAD

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category

MAIN MATCH SPEED TICKET SQUAD

First Name Last Name IPSC Region Factor Division Category